Dzięki kilkunastoletniej obecności na rynku oraz nabytym doświadczeniu oferujemy szeroki wybór wzorów.Poprzez odpowiedni dobór surowców do produkcji otrzymujemy produkty o wysokiej jakości oraz trwałości.

W naszym asortymencie znajdują Państwo bogatą różnorodność wzorów trumien. Oferowane przez nas produkty znajdą Państwo po prawej stronie a ich zdjęcia w galerii. Produkujemy trumny głównie z olchy/topoli i dębu.
Oprócz standardowych trumien możemy zaproponować Państwu trumny z wkładem metalowym, trumny nadwymiarowe, trumienki na płody, trumienki dla dziecka, obramowania grobu, krzyże, skrzynie ekshumacyjne.

Proszę jednak pamiętać, że prezentowana oferta nie jest ''sztywna'', a my przez nabyte doświadczenie dostosujemy się z naszym produktem do wymagań klienta. Prezentowane produkty są tylko częścią naszej oferty. Wykonujemy również trumny z innymi okuciami niż przedstawione na zdjęciach, trumny w połysku lub macie, cieniowane lub w dowolnym kolorze i rozmiarze na zamówienie według upodobań klienta.